DRIP CERADYN

KATADYN Drip Ceradyn - praktický filtr s dlouhou životností integrovaný v zásobníku na zdrojovou vodu. Technologie gravitační filtrace prostřednictvím tří vysoce kvalitních keramických filtrů (jsou součástí dodávky). Zásobník o objemu 10 litrů zaručuje dostatečnou mobilitu filtračního systému a současně představuje pohodlné řešení v rekreačních objektech a oblastech bez přístupu k vodě z veřejného vodovodu. Filtrace probíhá samospádem bez nutnosti pumpování.


Výkon: až 4 l / h v závislosti na zakalení zdrojové vody

Životnost: až 150 000 l v závislosti na zakalení zdrojové vody

Rozměry: 25 x 45 cm

Hmotnost: 3,3 kg

Účinnost: eliminuje baktérie, prvoky, cysty, řasy, spory, usazeniny

Technologie: gravitační filtr; omyvatelný hloubkový keramický filtr s póry < 0,2 mikronu

Testy: Bachema AG, Schweiz, 01.07.2010 - Raoultella terrigena, Salmonella typhimurium, E.coli; Bachema AG, Schweiz, 07.12.2004 - Pseudomonas aeruginosa


NAŠE TIPY:

Nízká hmotnost, bezpracný provoz, dostatečný výkon (až 4 l / h) a životnost až 150 000 l přispívají k tomu, že Drip Ceradyn je dobrou volbou pro chataře, chalupáře, provozovatele rekreačních objektů a letních táborů. Do Drip Ceradyn je možno umístit kartuše Gravidyn.


ZAJÍMAVOSTI:

Kromě podpůrných projektů Mezinárodního červeného kříže a Světové zdravotnické organizace používají tento filtr také obyvatelé mnoha oblastí světa, ve kterých je ztížený nebo nedostatečný přístup k pitné vodě.

VSTUPTE