FILTRY NA VODU KATADYN

Osobní mechanické filtry KATADYN určené k odstranění patogenních mikrobů z vody na cestách jsou k dispozici ve třech řadách s cílem respektovat potřeby a požadavky širokého spektra uživatelů stejně jako kvalitu zdrojové vody.

Série Ultralight nabízí nejlehčí systémy na trhu určené pro individuální použití na služebních cestách, při pobytu v hotelích či na sport. Filtry řady Ultralight jsou primárně určeny k filtraci vizuálně čiré vody. Do této skupiny patří filtry řady BeFree.

Filtry série Backcountry jsou bezúdržbové, lehké, kompaktní a představují nejjednodušší cestu k bezpečné hydrataci na cestách. Jsou určeny pro 1 až 2 osoby a jsou ideální pro campink a trekkink. Filtry řady Backcountry jsou určeny k filtraci čiré až mírně zakalené vody. Do této skupiny se řadí filtry řady Hiker Pro a Vario.

Filtry nejvyšší řady Endurance jsou známy nekompromisní kvalitou, spolehlivostí a robustností. Vzhledem k výkonu jsou určeny pro 1 až 4 osoby a nejlepší použití naleznou v expedičních či profesionálních týmech. Určeny jsou k filtraci i výrazně zakalené vody. Do této skupiny patří Combi Plus, Pocket, Expedition a stacionární Drip Ceradyn.

Součástí nabídky jsou rovněž filtry pro domácnosti. Katadyn nabízí široké spektrum těchto domácích filtrů pro různou kvalitu zdrojové vody, u nichž navíc existuje možnost paralelního zapojení kartuší s cílem zvýšit průtok vody. Za pomoci našeho partnera, společnosti Aquacon, jsme schopni zajistit Vám dodání filtračních zařízení i s jejich instalací na požadovaném místě. 


Veškeré filtry KATADYN splňují doporučení EPA (United States Environmental Protection Agency), tj. ze zdrojové vody odstraňují 99.9999 % bakterií a 99,9 % prvoků. Společnost KATADYN navíc testuje kvalitu bez výjimky všech filtrovacích patron opouštějících továrnu, což v praxi znamená, že každý filtr KATADYN má záruku naprosté bezpečnosti použití. Laboratorní testy účinnosti jsou uvedeny u každého modelu. 

Drip Ceradyn

Stacionární filtr do kempu či na chalupu

Praktický tříkartušový gravitační filtr s dlouhou životností (až 150 tis. l) integrovaný v 10litrovém zásobníku na zdrojovou vodu. Není nutno pumpovat. Výkon až 4 l / h. Drip (řada Endurance) je určen k filtraci i velmi zakalené vody.


VSTUPTE