CERTISIL COMBINA CC 10 000P

POZOR! PŘÍPRAVEK BYL SCHVÁLEN K POUŽÍVÁNÍ V EU, V ČR VŠAK TESTOVÁN NEBYL.

CERTISIL Combina CC 10 000P je rozpustný prášek v praktickém balení k rychlé a efektivní dezinfekci a konzervaci pitné vody ve skleněných nebo plastových nádržích. Přípravek eliminuje baktérie, viry a většinu prvoků do 30 minut, prvoky Lamblie (Giardia Intestinalis) do 120 minut a konzervuje pitnou vodu po dobu 6 měsíců. 

Přípravek se používá v oblastech a státech se zhoršenou dostupností kontrolované pitné vody. Dále k přípravě bezpečné vody ke konzumaci a osobní hygieně ze zdrojů s prokázanou nebo pravděpodobnou mikrobiologickou závadností. Ideální pro uchovávání vody ve vodních nádržích, v klimatizačních systémech, v topných systémech, ve zvlhčovačích vzduchu, studnách, inkubátorech a v dalších obdobných zařízeních. Přípravek je využitelný též k zajištění pitné vody v krizových situacích, jako jsou záplavy a povodně. Vzhledem k účinnosti, balení a době použitelnosti je také velmi vhodný pro profesionální organizace a ozbrojené složky.

Přípravek používejte pouze k ošetření vizuálně čiré vody. V případě jakkoli zakaleného vodního zdroje vodu nejprve zfiltrujte mechanickým filtračním systémem KATADYN. 

Doporučená MC vč. DPH: 1 000 Kč


Účinné látky: chlornan vápenatý 24,5 mg/g, chlorid stříbrný 10,6 mg/g. Všechny obsažené látky jsou povoleny k použití v pitné vodě.

Dávkování a způsob použití: 1 g prášku na 100 l čiré vody pokojové teploty. Do prázdné nebo z poloviny plné nádoby na vodu vsypte potřebné množství prášku (dávkování viz výše). Poté doplňte nádobu na požadované množství vody, při čemž dojde k rozpuštění prášku ve vodě (nerozpouštějte prášek v malém množství vody. Stříbro se nerozpustí a přípravek ztrácí účinnost). Další míchání není nutné. Po 30 minutách působení jsou eliminovány baktérie, viry a většina prvoků. Pro eliminaci Lamblií a v případě dezinfekce velmi chladné vody je třeba nechat přípravek působit celkově 120 minut.

Balení: 100 g prášku na 10 000 l vody 

Životnost: 3 roky


NAŠE TIPY:

Pro odstranění případné chlorové příchuti po dezinfekci přípravkem CERTISIL Combina použijte dechlorační činidlo MICROPUR Antichlorine.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TENTO PRODUKT